Konsolidujemy Sądecką Turystykę!

Projekt SĄDECKA TURYSTYKA

Nasz projekt to sieć biznesowa funkcjonująca jak system naczyń połączonych, składający się z kilku podmiotów prawnych. Tworzymy środowisko biznesowo-konsultacyjne wykorzystując swoje dotychczasowe doświadczenia w pracy w turystyce, mediach, marketingu i branżach pokrewnych. Naszym celem jest kreowanie przyjaznego ekosystemu do współpracy branżowej, narzędzi dla potrzeb prezentacji, promocji i odpowiedniej komunikacji marek oraz regionów turystycznych.

Własne media

W swoim portfolio posiadamy również wydawnictwo drukowane oraz wydawnictwa cyfrowe. Odkryj Beskid Sądecki i Sądecczyznę to magazyn promujący w nowoczesny sposób Beskid Sądecki, i szerzej – Sądecczyznę właśnie na skalę ogólnopolską. Nasz magazyn można nabyć w salonach Empik w każdym mieście w Polsce w trakcie czasu trwania jego sprzedaży. Jesteśmy jedynym tego typu medium promującym nasz region na skalę ogólnopolską.

W swoim portfelu marek posiadamy również szereg serwisów turystycznych związanych z promocją jednostek terytorialnych prezentujących je w świecie Virtual Reality.  W części tych serwisów nieustanie trwają prace nad tworzeniem i przebudową ich struktury pod nowoczesne rozwiązania i nowych partnerów.

Dostarczamy content

Jedną z naszych głównych  sfer działania jest twórczość:

  • Fotograficzna
  • Filmowa
  • Graficzna
  • Virtual Reality
  • Copywriterska

Wszystko to dla celów digitalizacji służącej z kolei marketingowi miejsc. Naszą misją jest dostarczanie jakościowego contentu dla biznesu turystycznego. I to właśnie  na jego potrzeby, które znamy i rozumiemy, projektujemy swoje usługi.

Tworzymy wydarzenia

Rozwijającą się u nas prężnie sferą biznesu jest organizacja eventów branżowych. Są one swoistą platformą do dyskusji, wymiany myśli i współpracy a także sposobnością uhonorowania zasłużonych osób i podmiotów na galach wręczenia nagród i wyróżnień. Pragniemy tworzyć przyjazne środowisko biznesowe, w którym działając o zasadę win-win możemy razem z naszymi partnerami rosnąć i osiągać swoje cele biznesowe, wizerunkowe i te związane z misjami każdego z uczestników naszego przedsięwzięcia z osobna.

Przykładem tego jest właśnie Conference&Expo Sądecka Turystyka a także Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Roku Sądecczyny.

Bank fotografii regionalnej

W celu zapewnienia profesjonalnego contentu fotograficznego dla potrzeb marketingu miejsc, rozwijamy banki zdjęć związanych z regionami. Naszym pierwszym projektem pod tym kątem jest bank fotografii regionalnej regionu Małopolski Fotoregiony.pl.

Docelowo nasz bank fotografii będzie zawierał dziesiątki tysięcy fotografii użytkowych i artystycznych do potrzeb marketingu i dekoracji wnętrz. Równolegle na bazie contentu z banku fotografii rozwijamy Sklep Beskidzki oferujący fotoobrazy, kalendarze, pocztówki i inne gadżety tworzone na bazie fotografii.

Twórz razem z nami interaktywny przewodnik po Beskidzie Sądeckim!

Tworzymy największy, interaktywny przewodnik online po Beskidzie Sądeckim. Naszym celem jest promocja najlepszych atrakcji turystycznych oraz wybranych obiektów noclegowych i gastronomicznych spełniających standardy ocen użytkowników popularnych platform bookingowych i przewodnickich. Będzie się on opierał o nowoczesne rozwiązania typu spacery wirtualne z drona oraz we wnętrzach, interaktywne mapy oraz bogate prezentacje multimedialne.

Zdecyduj jak chcesz pokazać swoje miejsce

W kolejnym etapie uruchamiamy również wersję kont użytkowników PREMIUM z bogatą prezentacją oparta o galerię profesjonalnych zdjęć, filmów oraz spacery wirtualne. Będziesz mógł wybrać czy chcesz pozostać przy darmowym wpisie czy skorzystać z oferty PREMIUM dającej Ci profesjonalna prezentację na naszej platformie oraz materiał na licencji do potrzeb marketingowych we własnych kanałach promocyjnych (www, social media itd.)