Akcja-Digitalizacja w Krynicy-Zdroju #1

  • Post category:wydarzenie

Akcja-Digitalizacja w Krynicy-Zdroju #1

Odpowiedni content to podstawa we wszelkich kanałach marketingowych, czy to w serwisach internetowych czy social media. Aktualność i świeżość materiału, którym promujemy nasz obiekt ma znaczenie. Skorzystaj z naszych stałych działań digitalizacyjnych i zyskaj dostęp do pięknych zdjęć i filmów oraz materiałów VR, które wzbogacą prezentacje Twojego miejsca i zachęcą gości do przyjazdu w nasz region.

Digitalizacja - najnowsza technologia dla twojego obiektu

Z racji pięknej wyżowej pogody od jutra robimy całodzienne digitalizacje najciekawszych miejsc turystycznych Krynicy-Zdroju. Robimy zapisy dla obiektów noclegowych, które chcą być ujęte w jutrzejszej i każdej kolejnej sesji z możliwością nabycia materiału foto i video dla potrzeb promocji własnej. Mamy już zapisane sporo obiektów, z którymi współpracujemy na stałe lub doraźnie, ale zawsze znajdzie się miejsce dla nowych.

Wyróżnij się - Unikatowy content i moc możliwości. Zapisz się już dziś!

Wykorzystaj z nami okno pogodowe i pracuj świeżym contentem w swoich social mediach i innych kanałach marketingowych! Sam zapis na listę nie pociąga ze sobą żadnych zobowiązań. Nabywasz dopiero wybrany materiał, tylko w przypadku jeśli jest dla Ciebie wartościowy. Zasady:
 
1. Zapisujesz swój obiekt na listę zupełnie bezpłatnie i bez zobowiązań wpisując w treści „DIGITALIZACJA10.2023” w dowolnym formularzu Na: https://promo.odkryjbeskid.pl/ https://odkryjbeskid.pl/kontakt/ mail: info@odkryjbeskid.pl
2. Tworzymy materiały foto i video, które będą przekazane do wglądu w czwartek 19.10.23′ z pierwszej sesji i w kolejnych dniach po każdej sesji w przypadku łądnej pogody.
3. Otrzymujesz spersonalizowaną ofertę
4. Wybierasz formę współpracy (Korzystny abonament roczny lub pakiet prepaid bez zobowiązań)
5. Decydujesz czy chcesz nabyć wybrane ujęcia i filmy przedstawiające Twój obiekt oraz okolice 6. Wybrany materiał przesyłamy do Ciebie, dostajesz licencję na jego użytkowanie i natychmiast możesz z niego korzystać w działaniach marketingowych swojego obiektu.

Zobacz galerię zdjęć!

Fot. © Konrad Rogoziński