Podsumowanie konferencji – Apiturystyka Szansą Rozwoju Sądecczyzny

  • Post category:wydarzenie

Podsumowanie konferencji – Apiturystyka Szansą Rozwoju Sądecczyzny

Jeden z ciekawszych eventów na Sądecczyźnie

Na Sądecczyźnie jest kilka eventów w branży turystycznej, w których trzeba uczestniczyć. W zeszłą sobotę mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jednym z nich, który szczególnie wyróżnia się w naszym regionie  – AGRO Nawojowa 2023. 

Apiturystyka - wydarzenie dla każdego

Impreza sama w sobie to wielkie święto rolników i branży agro z Sądecczyzny, przy okazji której działo się sporo ciekawych wydarzeń organizowanych jak i całe wydarzenie przez Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, którego w szczególności Panu Staroście Marek Kwiatkowski oraz Pani Sekretarz Justyna Tokarczyk gratulujemy bo to również doskonały sposób na przyciągnięcie w nasz region dziesiątek tysięcy ludzi zainteresowanych tematyką agro i nie tylko. To również czas na networking, rozmowy kuluarowe, nowe kontakty biznesowe i wiele więcej.

Rozwój i nowe perspektywy - marki Miodny Szlak

Z naszej perspektywy natomiast najważniejszą jej częścią była konferencja projektu Miodny Szlak, gdzie na zaproszenie Pani Renata Stelmach reprezentowaliśmy Odkryj Beskid Sądecki i Sądecczyznę jako partnera konferencji. Konferencja dotyczyła w dużej mierze – marketingu miejsc, marek lokalnych i produktów regionalnych. Obserwujemy projekt Miodny Szlak od kilku lat, i po tej konferencji jesteśmy  w jeszcze większym podziwie jak bardzo on się rozbudował. A informacja o budowie siedziby i świetnego obiektu Miodowa Klinika w Kamiannej dopełniły nasz szacunek dla twórców tego projektu, wraz z którym już niebawem w pewnych obszarach połączymy siły. Bo apiterapia i wizja turystyki, którą proponują twórcy Miodnego Szlaku, to prawdziwa #TurystykaPrzyszłości, o czym niebawem więcej!

Gratulacje dla zespołu! ​

Wielkie gratulacje dla Pani Prezes Renata Stelmach, Pani Renata Maślanka i reszty zespołu! Już niebawem więcej informacji w naszych kanałach social media oraz w nowym wydaniu magazynu Odkryj Beskid Sądecki i Sądecczyznę