Relacja z konsultacji marketingowych „Turystyki Przyszłości”

  • Post category:wydarzenie

Relacja z konsultacji marketingowych „Turystyki Przyszłości”

Pierwsze Konsultacje marketingowe Turystyki Przyszłości już za nami!​​

W dniu dzisiejszym mieliśmy ogromną przyjemność zaprezentować naszą wizję promocji turystycznej i prezentacji regionu Sądecczyzny we współpracy z partnerami z ramienia samorządowego, non-government oraz B2B. Serdecznie dziękuję naszym gościom, współorganizatorom, gospodarzom oraz obsłudze technicznej z MGOK Muszyna oraz z Kawiarnia Dwór Starostów, która jak zawsze stoi na najwyższym poziomie. Kilkadziesiąt osób na sali naszego pięknego Dworu Starostów miało okazję uczestniczyć w konsultacjach na żywo.

Wiele tematów, wiele perspektyw dla regionu​

Organizacja takich konferencji jest bardzo istotna i to nie tylko z punktu widzenia rozwoju Sądecczyzny, ale przede wszystkim wspólnych problemów jakie dotykają samorządów, organizacji non-profit, biznesu turystycznego oraz mieszkańców. Dlatego tak ważne jest podejmowanie wszelkich inicjatyw na rzecz regionu – Sądecczyzny. Podczas wydarzenia poruszyliśmy wiele tematów m.in.
 
– wizję nowego, największego portalu turystycznego online poświęconego Sądecczyźnie;
– nowy produkt turystyczny: Trasę rowerowa Velo Muszynka;
– program partnerski zrzeszający gminy oraz podmioty działające na sądeckim rynku turystycznym „Tour & Adventure PASS”;
– partnera technologicznego z dziedzinty VR / AR Meetlify, który będzie wspierał swoimi rozwiązaniami samorządy i naszych partnerów;
– inne narzędzia marketingowe, które pomogą samorządom oraz innym podmiotom z branży turystycznej na lepsze promowanie siebie oraz regionu – m.in. Bank Fotografii.

Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację konferencji ​

Dziękujemy serdecznie gospodarzowi miejsca, Panu Burmistrzowi Muszyny i jednocześnie Przewodniczącemu Rady Programowej naszego projektu Sądecka Turystyka / Turystyka Przyszłości, dr Jan Golba, Pani Iwona Wachna, Izabela Bajorek, i wielu innym pracownikom, którzy wsparli działaniami naszą inicjatywę. 
 
Za udział i wsparcie merytoryczne dziękujemy bardzo Jarek Tarański / Velo Małopolska, na którego wiedzę merytoryczną i niesamowitą ilość sprawdzonych informacji o inwestycjach rowerowych w Małopolsce zawsze można liczyć, a także naszemu partnerowi technologicznemu Meetlify / Rafał Orlicki, za bardzo ciekawą prezentację o wykorzystaniu technologii VR i AR zarówno w naszych wspólnych projektach jak i o wiele szerzej.
 
Dziękujemy serdecznie również Pani Dyrektor Justyna Tokarczyk ze Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu / Sądeckie zaprasza za podzielenie się z nami nowymi informacjami o starcie kampanii promocyjnej Powiatu Nowosądeckiego pt. #PodróżeMaszWNaturze i dyskusję w tematach poruszonych na konsultacjach, a także lokalnym samorządowcom wpierającym koncepcję budowy Velo Muszynka, Pani Sołtys Powroźnika Krystyna Cieśla i Sołtys Tylicza Pan Tadeusz Jarzębak / Sołectwo Tylicz i reprezentantów stowarzyszenia Odkryj Tylicz. Niezmiennie, oczywiście podziękowania w stronę naszego partnera i współorganizatora Tomasza Michałowskiego / Stowarzyszenie Dla Miasta (Nowy Sącz) oraz jego ekipie za pomoc w organizacji, wkład merytoryczny i uczestnictwo!

Gospodarz, organizatorzy oraz partnerzy wydarzenia ​

Gospodarz spotkania: 
– Burmistrz MiG Muszyna i Przewodniczący Rady Programowej projektu Sądecka Turystyka / Turystyka Przyszłości – Jan Golba 
– Organizatorzy spotkania: Wydawca magazynu i projektu Odkryj Beskid Sądecki i Sądecczyznę Agencja marketingu miejsc Digital Places – marketing miejsc Stowarzyszenie Dla Miasta (Nowy Sącz) / Tomasz Michałowski
 
Partnerzy:
– Muszyna W Necie Wirtualne spacery
– Ujęcia z drona / Łukasz Świętach Studio Front
– filmy promocyjne / Maciej Zwierz
– Meetlify
– Velo Małopolska
– Velomapa.pl / Velomapa.pl
– Społeczność Sołectwo
– Tylicz
– Stowarzyszenie Odkryj Tylicz