Digitalizacja Gminy Stary Sącz – Największy przewodnik wizualny po Sądecczyźnie online

  • Post category:wydarzenie

Digitalizacja Gminy Stary Sącz – Największy przewodnik wizualny po Sądecczyźnie online

Digitalizacja - czas start!​

AKCJA DIGITALIZACJA! Od słów do czynów dla naszego regionu. Kontynuacja działań w ramach Turystyki Przyszłości w kooperacji Odkryj Beskid Sądecki i Sądecczyznę, Digital Places – marketing miejsc i Stowarzyszenie Dla Miasta (Nowy Sącz). Rozpoczynamy prace nad systemem digitalizacji wizualnej gmin oraz atrakcji turystycznych Sądecczyzny! To bardzo ważna informacja dla branży turystycznej oraz samorządów Sądecczyzny!

I Conference&Expo Turystyka Przyszłości - pakiet digitalizacyjny 15.000 zł​

Na naszej I Conference&Expo Turystyka Przyszłości, które odbyło się w hotelu Belmonte Hotel Krynica-Zdrój w grudniu ubiegłego roku wręczyliśmy szereg nagród i voucherów na działania digitalizacyjne, a konkretnie stworzenie kompleksowej prezentacji VR dla danego miejsca. Obecnie rozpoczynamy konkretne działania zarówno w terenie jak i w sieci. Rozpoczynamy prace nad systemem digitalizacji wizualnej gmin Sądecczyzny! W związku z otrzymaniem przez Gminę Stary Sącz Gmina Stary Sącz / Jacek Lelek Burmistrz Starego Sącza oraz miejscowości Tylicz / Sołectwo Tylicz w Gminie Krynica voucherów o wartości 15.000 zł każda, w pierwszej kolejności po spotkaniach konsultacyjnych wykonujemy powyższe działania dla tych wskazanych miejsc.

Największy przewodnik wizualnym po Sądecczyźnie online - podstawowe działania​

Intensywne prace czas zacząć! Digitalizacja obejmuje gminy leżący na terenie Powiatu Nowosądeckiego. Poprzez I etap digitalizacji rozumiemy stworzenie gęstej sieci panoram sferycznych wykonywanych z drona, które z czasem będą sukcesywnie rozbudowywane o kolejne poziomy zagłębień w spacerach wirtualnych osadzonych w naszym nowym serwisie turystycznym Odkryj Beskid Sądecki i Sądecczyznę. Docelowo powstaje nowy serwis internetowy będący swoistym „hubem” / agregatem prezentacyjnym i promocyjnym zarówno dla wszelkich atrakcji turystycznych jak i jednostek samorządu terytorialnego. Więcej informacji wkrótce.

3 podstawowe działania w ramach pakietu digitalizacyjnego

Aaaaaa.... to dopiero początek!

To tylko część działań, które mamy w planach podjąć na rzecz rozwoju naszego regionu. Projekt będzię częścią większego systemu digitalizacji i promocji Sądecczyzny nad którą pracujęmy. Więcej informacji o systemie dedykowanym na spotkaniu branży turystycznej w Muszynie. Sponsorem działań jest właściciel marki Odkryj Beskid Sądecki i Sądecczyznę – Agencja marketingowa Digital Places – marketing miejsc z Krynicy-Zdroju.