BIZNES MISJA EVENT już za nami – fotorelacja.

  • Post category:wydarzenie

BIZNES MISJA EVENT już za nami – fotorelacja.

Co to był za event!

W dniach 12-15 marca odbyło się wyjątkowe wydarzenie BIZNES MISJA EVENT. Cieszy nas bardzo, że całe wydarzenie zostało zorganizowane na naszej pięknej Sądecczyźnie, a dokładnie w Hotelu Activa*** w Muszynie. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć, byliśmy partnerem tego niesamowitego wydarzenia.

Spotkanie przedsiębiorców z różnych stron Polski i z zagranicy

Fantastyczni goście i prelegenci. Konferencja zgromadziła wielu przedsiębiorców z różnych stron Polski i z zagranicy, nawet z Dubaju, UK, Niemiec, Holandii, Szwecji, Szwajcarii. Tematyka konferencji skupiona była ważnych kwestiach między innymi wyzwaniach w biznesie w 2023 roku, inwestycjach na rynkach, a także nieruchomościach. Prelegentami byli najwybitniejsi specjaliści z wielu obszarów wśród nich znaleźli się m.in. Ryszard Florek, Greg Collins, Marta Stefańczyk Ciąpała, Krzysztof Horowski, Liroy oraz Łukasz Smolarski.

Spotkanie biznesowe na luzie

Na uczestników eventu czekał nie tylko ogrom wartościowej i merytorycznej wiedzy i możliwość nawiązania licznych kontakty z innymi uczestnikami, ale także mnóstwo atrakcji auta, helikopter, quady, sanki, grill, góry.. i wiele, wiele innych. Adrenalina gwarantowana!

Zobacz relację z wydarzenia!

Fot. © Konrad Rogoziński | © Mirosław Hobora | © Maciej Zwierz