Sądecka turystyka oficjalnie partnerem BIZNES MISJA – EVENT.

  • Post category:wydarzenie

Sądecka turystyka oficjalnie partnerem BIZNES MISJA – EVENT.

Sądecka turystyka oficjalnie partnerem BIZNES MISJA - EVENT.

Wspieramy to wyjątkowe wydarzenie biznesowe w Beskidzie Sądeckim swoją wiedzą merytoryczną o regionie, prezentacjami dla gości oraz materiałami promocyjnymi, które uczestnicy zabiorą ze sobą. W pakietach informacyjnych oczywiście nie może zabraknąć naszego magazynu Odkryj Beskid Sądecki i Sądecczyznę! Goście wydarzenia to m.in. inwestorzy poszukujący nowych, ciekawych miejsc do inwestycji oraz inspiracji do otwierania swoich biznesów w różnych częściach Polski. Chcemy pokazać, że Sądecczyzna jest godnym uwagi terenem zarówno pod inwestycje w nieruchomości oraz ściślej – w turystykę.

Jedyne w Polsce spotkanie biznesowe na luzie.

W dniach 12-15 marca 2023 roku odbędzie się wartościowe wydarzenie BIZNES MISJA – EVENT – jedyne w Polsce spotkanie biznesowe na luzie. To wszystko w samym sercu gór małopolski – Muszynie w Hotelu Ryszarda Florka jednego z Najbogatszych Polaków- założyciela Fakro.(Activa Muszyna Złockie). Gośćmi tego eventu będą wspaniali przedsiębiorcy, którzy wystąpili w Biznes Misji m.in. Ryszard Florek, Greg Collins, Marta Stefańczyk Ciąpała, Krzysztof Horowski, Liroy, Łukasz Smolarski i wiele innych ważnych osób ze świata biznesu.

Biznes z całej Polski w jednym miejscu.

Konferencja to wydarzenie między innymi dla przedsiębiorców, ale także osób poszukujących pomysły na biznes. Eksperci i managerowie opowiedzą o wyzwaniach w biznesie w 2023 roku, inwestycjach na rynkach a także nieruchomościach.

Sądecczyzna - Zagłębie Milionerów

Sądecczyzna od wielu lat słynie z Zagłębia Milionerów, To właśnie tutaj powstały potęgi jak Fakro, Wiśniowski, Konspol, Lody Koral, Optimus czy Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University. To wspaniała okazja poznać wielu przedsiębiorców z całej Polski i wspólnie spędzić czas. Dołącz do wydarzenia już dzisiaj. Więcej informacji i zapisy są dostępne pod wskazanym linkiem Event – Biznes Misja.