„Sądecczyzna 2030, 2040, 2050 – jaka będzie?”

  • Post category:wydarzenie

„Sądecczyzna 2030, 2040, 2050 – jaka będzie?”

Nową debatę o Sądecczyźnie czas zacząć!​

Jako projekt pochodzący z Małopolski, a konkretniej – z Sądecczyzny jesteśmy w pełni zaangażowani w działania wizerunkowe i promocyjne na jej rzecz. Nie chodzi tylko o digitalizacje naszego regionu, chodzi o dużo szerszą perspektywę i wspólną pracę nad strategią jej rozwoju turystycznego oraz szerzej – infrastrukturalnego.

5 najważniejszych inwestycji na Sądecczyźnie

Twórz z nami nową przestrzeń informacyjną i promocyjną dla Sądecczyzny. Twoja opinia ma znaczenie! Planujemy kolejny rok projektowo-wydawniczy i rozpoczynamy dalsze etapy prac nad zadaniami promującymi nasz region. Obecnie pracujemy nad serią z cyklu: „Sądecczyzna 2030, 2040 i 2050 – jaka będzie?”. W zróżnicowanych formatach medialnych, od podcastu, przez artykuły po filmy promocyjne chcemy w pierwszej kolejności wyłonić i opracować temat: „5 najważniejszych, strategicznych inwestycji infrastruktury turystycznej Sądecczyzny w perspektywie do 10 lat”. Do zabrania głosu będziemy zapraszać samorządowców od szczebla lokalnego, przez powiatowy, po wojewódzki, przedstawicieli biznesu turystycznego, inwestorów, mieszkańców oraz turystów.

Skontaktuj się z nami!​

O ile wypowiedzi samorządowców i przedsiębiorców z branży turystycznej dobieramy wg naszego klucza, z głosami mieszkańców oraz turystów chętnie zapoznamy się na szerszym forum w social mediach oraz przesyłanych na naszego maila redakcyjnego: 📧info@sadeckaturystyka.pl Zebrane wypowiedzi, pomysły i opinie będą służyć wielokanałowo, jako:
 
🔸 Podstawa artykułów w naszych i partnerskich produktach wydawniczych
🔸 Podstawa materiałów dla mediów regionalnych oraz ogólnokrajowych
🔸 Materiał do książki o marketingu miejsc w kontekście promowania regionów
🔸 Materiał dla eksperckiego panelu dyskusyjnego podczas II Conference&Expo Sądecka Turystyka, która odbędzie się w roku 2023.
Więcej informacji wkrótce.